W sieci mało jest publikacji, z których można dowiedzieć się, jak przygotować się do wyboru biurka komputerowego. Ten krótki poradnik ma przestrzegać przed zakupowymi pomyłkami oraz objaśnić, czego wystrzegać się podczas oceny produktów. Ciekawe, czy niektóre wskazówki okażą się dla was prawdziwym zaskoczeniem.  

biurka Do zakupu należy podejść z miarą w dłoni. Pierwsze co należy sprawdzić, to jakie wymiary mają dane biurka komputerowe. Najpierw zmierzcie, jak długie są nogi i czy nie będą powodowały, że kolana zostaną niezręcznie zaklinowane pod pulpitem. W drugim kroku powinniście zweryfikować wymiary górnego blatu. Szerokość poniżej 1,5 metra dyskwalifikuje biurka komputerowe, gdyż mogą wtedy nie pomieścić wszystkiego, co planuje na pulpicie rozmieścić zaangażowany gracz. Dwa metry wydają się najlepszym kompromisem, jeśli rozmawiamy i szerokości biurka do komputera. Kolejnym pomiar musi dotyczyć głębokości pulpitu, gdyż znając ją można stwierdzić, ile przestrzeni tak naprawdę będzie dostępne do zagospodarowania.    

Gdy już pomierzycie biurko komputerowe, czas przejść do intensywniejszych testów. Spróbujcie popchnąć krawędź pulpitu od przodu i z boku. Rzetelne biurka komputerowe nie powinny w żaden odczuwalny sposób reagować na taki zabieg. Jeżeli zaczną się kiwać lub przesuwać po podłodze, wtedy lepiej zapomnieć o wyrobach badanej marki. Biurko nie powinno się przemieszczać, nawet jeśli przyłożycie mu z dużą siłą.     

Podczas skręcania biurka komputerowego przyjrzyjcie się, jakie śruby zostały dostarczone do tego zadania. Cienkie wkręty nie są dobrym omenem i po dłuższym czasie mogą samoczynnie się poluzować. W biurku trzeba zastosować grube śruby, które wkręcane są na niemałą głębokość.

Jak widać, kryteria doboru wspomnianych mebli są tak proste, że nawet laik będzie mógł wybrać wartościowy produkt dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *