Na Dobre - Dla graczy na poziomie Pro
0
  • Listopad 19, 2017, 07:41:07 am
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Warszawski CS  (Przeczytany 16 razy)

Lobel

• Newbie
  • *
Warszawski CS
« dnia: Październik 25, 2017, 08:14:11 pm »

Ach, słynny budynek SGH przypominający co niektórym Hogwart. Miejsce spropsowałbym bez 2 zdań z racji na dojazd, zaplecze gastro i zabezpieczenie całej imprezy, która niestety miała charakter zamknięty. Do pomieszczenia w którym była rozgrywana całość, mogłeś dostać się tylko i wyłącznie posiadając zaproszenie (można było zapisać się za pośrednictwem maila), jeżeli chciałeś jednak w dniu imprezy wejść coś podejrzeć to nie było z tym większego problemu, pod warunkiem że reprezentowałeś media. Szybki wpis w postaci danych personalnych, uzupełniony nr dowodu osobistego i byłeś w środku. Jak było w przypadku osób 3 czyli tzw. widzów/gości? Nie mam zielonego pojęcia, ale stawiam, że cały proces wyglądał podobnie.

Po przejściu bramki z wykrywaczem metali, przebyciu próby na stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu i ważeniu zmierzałem w stronę poziomu na którym to miejsce miały rzeczy niesłychane, albowiem 13 zespołów po 5 graczy licząc, zapłaciła ASTRONOMICZNĄ sumę 400zł (450zł?), za targanie Swojego komputera do Warszawy. Tak, GameFestival 2017, edycja Wiosenna był imprezą BYOC, ale szczerze powiem, że nie zauważyłem żadnej skrzywionej miny na miejscu i tego Wam zazdroszczę. Nie wyobrażam sobie podobnej sytuacji odnośnie Counter-Strike 1.6. Chyba za dużo osób ma w głowie jeszcze L4F gdzie za 40zł mogłeś pograć do granic możliwości Swojego organizmu. Ale wracamy do tematu, 400zł, SGH, spora sala, brak zapachu potu przez 1 dzień imprezy, chłodno, przytulnie, trochę mrocznie.

Jak bywa na BYOC, trzeba zabrać ze sobą wszystko w tym monitory. Na tych którzy jednak nie zdołali przytachać Swoich, czekało kilkanaście lekko wysłużonych lecz ciągle docenianych przez graczy monitorów CRT. Opcja jak najbardziej spoko i tutaj okejka za ogarnięcie rzeczy nie do końca oczywistej jeżeli chodzi o monitory na imprezach BYOC. Do tego dochodziły jeszcze kable, jakieś listwy, złączki, przełączki, słuchawki – no był backup jeżeli chodzi o sprzęt – to trzeba przyznać.

System rozgrywania meczy, fun & nagrody.
No to tak. Na początku były grupy i drabinka. Wiadomo standardowo. Jednak wszystko wyglądałoby nieco smutnie gdyby 13 drużyn miało przyjechać na 1 dzień targając ze sobą sprzęt. Problem ten został rozwiązany śpiewająco. Dla tych którzy odpali z zmagań grupowych przygotowano coś w rodzaju drabinki pocieszenia. Bez nagród i większych emocji, jednak w tym przypadku liczyła się zabawa right? Jeżeli komuś było mało, wpłacając 10zł mógł wziąć udział w turnieju funmap, tak jak to zrobił GODINHO zgarniając za 1 miejsce całkiem klawą klawiaturę od Microsoftu.

Właśnie, powalczyć. Duże wpisowe było świetnym posunięciem, ponieważ na nagrody mogli liczyć nawet zdobywcy 5 miejsca i wcale nie były to jakieś “myszki za 5zł”, a dosyć ciekawe i co najważniejsze – przydatne – upominki. Jako jedyny przedstawiciel foto na całym turnieju, razem z moją dziewczyną również zostaliśmy obdarowaniu pakietem kibica, czyli koszulka, kubek, smycz, jakiś magazyn i antywirus do testów na 30dni. Osobiście pierwszy raz się spotkałem z czymś takim i byliśmy naprawdę miło zaskoczeni takim gestem w naszą stronę.

Berona

• Newbie
  • *
Odp: Warszawski CS
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2017, 12:37:33 am »

W CS można w Warszawie w czerwcu powalczyć na Good Game. Brałam udział dwukrotnie.