Na Dobre - Dla graczy na poziomie Pro
0
  • Styczeń 20, 2018, 03:56:10 pm
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Team Fortress 2  (Przeczytany 56 razy)

Voren

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Team Fortress 2
« dnia: Październik 25, 2017, 10:27:02 pm »

Team Fortress 2 to kolejna gra sieciowa stworzona przez zespół Valve Corporation. Całość opiera się na wykonywaniu kolejnych zadań przez naszą drużynę. Każdy zespół składa się z kilkunastu całkowicie odmiennych żołnierzy, a każdy z nich posiada unikalne zdolności, które pozornie dają im przewagę nad innymi klasami postaci.

Choćbyśmy mieli najsilniejszą drużynę na świecie tutaj największą rolę odgrywa zgranie całej drużyny. Klas postaci jest tutaj dziewięć: Heavy (duży koleś z największymi spluwami), Spy (szpieg potrafiący zmienić się w żołnierza z przeciwnej drużyny), Scout (szybki i zwinny młokos), Demolitions (specjalista od bazook itp.), Engineer (potrafi postawić różnego rodzaju maszyny, działka strażnicze itp.), Medic, Sniper, Soldier i Pyro (zaopatrzony w miotacz ognia żołnierz). Twórcy starali się tak wywarzyć klasy, aby żadna z nich nie była najlepsza ani najgorsza, więc zalety każdej z klas wyrównali wadami. Na przykład silny Heavy jest strasznie powolny, a Scout pomimo swojej szybkości jest mało odporny na jakiekolwiek ataki ze strony wrogów.

Jedną z większych zalet Team Fortress 2 jest oprawa graficzna jaką wybrali twórcy. Wbrew trendowi panującemu w świecie strzelanek, który mówi, że trzeba dążyć do jak najwierniejszego odwzorowania prawdziwego świata, twórcy TF 2 postawili na grafikę komiksową przypominającą różnego rodzaju filmy animowane. Dzięki takiej oprawie każda klasa postaci jest strasznie przerysowana, wręcz karykaturalna. Poziomy w Team Fortress 2 są duże, dzięki czemu na mapie może się spotkać nawet po kilkanaście żołnierzy w jednej drużynie.
Zapisane