Na Dobre - Dla graczy na poziomie Pro
0
  • Listopad 19, 2017, 07:42:18 am
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Klawiatury dla graczy – Level Ekspert  (Przeczytany 17 razy)

Berona

• Newbie
  • *
Klawiatury dla graczy – Level Ekspert
« dnia: Listopad 01, 2017, 12:35:15 am »

Przez minione 2 lata musiałam się użerać z akcesoriami, które zostały mi jeszcze z czasów studiów. To raczej tani sprzęt rodzaju biurowego, niż renomowane akcesoria dla graczki. Moja kariera już się toczy, więc z końcu jest kasa, żeby przejść na level ekspert, a stare urządzenia przenieść do kosza na śmieci. Które klawiatury dla graczy sprzyjają sukcesom? Gry wojenne w trybie multiplayer są moim faworyzowanym celem. Nie proponujcie Razer, bo z tymi produktami już zaznajomiłam się bardzo szczegółowo. Jednak cenowo powinni lekko stonować swój entuzjazm. Tempo wprowadzania nowych marek dla graczy jest zawrotne. Stąd na pewno przegapiłam niejedną. Dałabym szansę komuś, kto dopiero wyrabia sobie renomę, jeśli jego patenty mnie przekonają. Wyliczajcie tylko klawiatury dla graczy, gdzie nie trzeba myśleć, ile to cudo wytrzyma przy ekstremalnym obciążeniu. Tylko i wyłącznie serie mechaniczne. Nie będę znów płaciła za przestarzałe technologie. Zwycięzca z najlepszą propozycją otrzyma film, jak walczę z nową klawiaturą.